Patroni i Sponsorzy

Sponsorzy

Blue box
BlueBox
Przypinkowe Imperium nadciąga! Ale jak to nic nie znaleźliście? Niemozliw…nieważne, pinka z własną grafiką jest chyba najlepsza prawda?

US
Uniwersal Shop

CS
CosplayFan
Fotografie i nagrania video z konkursów cosplay i konwentów ogółem.
facebook.com/Cosplayfanpl

Patroni

Tanuki
Tanuki.pl
Planujesz obejrzeć jakieś anime, ale nie wiesz czy warto? A może słyszałeś coś o jakieś mandze, lecz boisz się zmarnowania czasu? Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co sądzą inni o danej serii - na tej stronie to znajdziesz. Tysiące recenzji różnorakich serii, tych nowych jak i już zapomnianych.

konwenty-polodniowe.pl
Konwenty Południowe
Największy portal dla fanów konwentów, eventów, LARP-ów i innych tematycznych imprez. Rozbudowane galerie konwentowe, sprawozdania z imprez, filmiki na YouTube i ciągle aktualizowany kalendarz na pewno zainteresują nie jednego fana. Kto wie, może dzieje się coś w Twojej okolicy i nawet o tym nie wiesz? Zajrzyj na http://konwenty-poludniowe.pl i sprawdź co ciekawego dzieje się w pobliżu.

Kyuu.pl
Kyuu.pl
Forum tematyczne kyuu.pl założone zostało już ponad 7 lat temu i od tego czasu nieustannie zrzesza mangowców z całej Polski oraz umożliwia im dyskusje na przeróżne tematy, nie tylko te związane ściśle z ich japońskim hobby. Organizują także spotkania ‘w realu’ oraz eventy dla młodzieży zainteresowanej popkulturą Japonii: m.in. krakowski Cosplay Walk. Na ich facebookowym fanpage odnaleźć można relacje zdjęciowe z dużych i małych fandomowych eventów oraz liczne konkursy z nagrodami. Kyuu.pl zaprasza do rejestracji na forum!

mroczuskonwentowo.blogspot.com
Mroczuś Konwentowo
Paweł "Mroczuś" Mroczkowski - blogger, twórca atrakcji konwentowych i fan najlepszych Digimonów czyli Pokemonów. Twórca relacji z konwentów i imprez dotyczących Kraju Kwitnącej Wiśni. Miłośnik dobrego jedzenia, podróży wygodnymi pociągami, gier i najdziwniejszych ciekawostek świata. Po więcej informacji zapraszamy na jego blog: mroczuskonwentowo.blogspot.com.

inerworld.pl
Inner World
Miejsce dla wszystkich fanów japońskich gier fabularnych. Portal od 2003 roku zbiera różnorakie materiały o grach jRPG — od recenzji i opisu postaci po bestiariusze i opisy przejścia gry. Mimo wszystko nie samymi jRPGami człowiek żyje i na ich stronie możecie również znaleźć Visual Novel i relacje z różnych imprez. Tak więc, jeśli interesują Was gry z Kraju Kwitnącej Wiśni — wejdźcie na ich portal innerworld.pl.

Radio Anime24
Radio Anime24
Lubicie audycje tematyczne, nie koniecznie ze świata Japonii? W końcu Azja to również i Indie oraz wiele innych rejonów. Jeżeli jesteście zainteresowani ogólnie pojętą tematyką azjatycką, ciekawymi utworami i lubicie słuchać radia, to jest to miejsce idealne dla Was. Ciekawa ramówka, interesujące audycje oraz newsy — to wszystko możecie znaleźć na radioanime24.com

Informator Konwentowy
Informator Konwentowy
Interesujesz się tym, co w Polsce się dzieje? Chciałbyś pojechać na jakiś konwent, ale uważasz, że wokół Ciebie nic się nie dzieje? Nieprawda! Informator Konwentowy to miejsce, gdzie możesz zapoznać się z kalendarzem eventów w całym kraju, poznać różne punkty widzenia na temat spraw fandomowych oraz zapoznać się z interesującymi relacjami z imprez. Tak więc nie czekaj i wejdź na konwenty.info

Meitantei Sekai
Meitantei Sekai
Meitantei Sekai Strona poświęcona tematyce detektywistycznej. Lubisz zabawić się w detektywa i rozwiązać zagadkę morderstwa? Treści na stronie na pewno przypadną Ci do gustu, gdyż kryminalne zagadki to to, co śledczy kryminalni lubią najbardziej. Głównym celem strony jest przybliżenie serii detektywistycznych w polskim fandomie. Nie wachaj się i odwiedź meitantei-sekai.pl

bestiariusz
Bestiariusz
Bestiariusz to serwis poświęcony szeroko pojętej fantastyce. Na jego łamach pojawiają się dodatki do różnych systemów RPG, recenzje gier, książek i filmów fantastycznych, opowiadania oraz relacje i zdjęcia z konwentów. Jednak zapotrzebowanie na wszelkiej maści artykuły jest o wiele większe, dlatego też zwracamy się do Ciebie - jednego z naszych czytelników. Jeśli potrafisz władać piórem i wyobraźnią, a ponadto masz chęć, by wesprzeć nas swoją twórczą pracą - nie zwlekaj, napisz do nas!.

Nyanyan
Nyanyan
Zapewne każdy z Was przynajmniej kojarzy cudownego kota, będącego tostem i wypuszczającego tęczę? A wiecie o tym, że jest takie coś jak Nyanyan? Nie?! Więc już wyruszamy z pomocą! Nyanyan to miejsce dla wszystkich osób, które lubią przeglądać oraz dzielić się z innymi grafikami, zdjęciami bądź memami związnymi z tematyką popkultury Azji. Dodatkowo jest to miejsce do zawarcia nowych znajomości poprzez czat. Pamiętajcie również do zaglądania na ich fanpage, by dowiadywać się o ciekawych konkursach bądź akcjach organizowanych przez ekipę~! Fajnie? Tak więc wchodźcie na nyanyan.it i bawcie się wraz z nami

Inni partnerzy

Grupa twórców atrakcji Kinomichigo
Grupa twórców atrakcji Kinomichigo
Kinomichigo to zgrana grupa twórców atrakcji konwentowych prezentująca nowy poziom atrakcji na polskich konwentach. Na naszym konwencie przygotowują oni już trzeci rok swoje atrakcje, na ubiegłych konwentach wspomagali nas też przy organizacji konwencji. W tym roku skupią się bardziej na samych atrakcjach.

smf
SMF
Stowarzyszenie poświęcone tematyce gier planszowych. Organizatorzy Łódzkiego Portu Gier.

Karta Konwentowicza
Atrakcje
Facebook
Współpraca
  • Wydawnictwo Kirin
  • Thorn
  • Polska Liga Mahjonga
  • Stowarzyszenie Animatsuri
  • Kinomichigo
  • SKN