Kim jesteśmy

Więc... fandom łódzki nie istnieje, tak ? Że jak nie ma nas na mapach pogody, nie słychać o nas bo nie robimy dram, to nie ma nawet o czym mówić?
Nic bardziej mylnego!

Sami o sobie możemy powiedzieć wiele, lecz nie wszystko was zainteresuje. Najważniejszą i chyba najbardziej oczywistą informacją jest to, że wszyscy jesteśmy pasjonatami szeroko pojętej kultury Azji Wschodniej. W szczególności interesujemy się kulturą Japonii, jej muzyką, filmem, komiksem i historią. Nie zaniedbujemy również tak bardzo uwielbianej przez nas wszystkich popkultury Kraju Kwitnącej Wiśni.


Pochodzimy z Łodzi, bądź jej okolic. W przeszłości często narzekaliśmy na brak imprez w naszym mieście. Od tego właściwie wszystko się zaczęło. Z początku każde z nas prowadziło poszczególne atrakcje na konwentach organizowanych poza granicami naszego miasta, bądź po prostu pod patronatem innej grupy. Z czasem jednak udało nam się zebrać w jedno i po wielu spotkaniach, zmianach i ulepszeniach powstało Tanzaku takie, jakim możecie je zobaczyć dzisiaj.


Pragniemy, aby Łódź stała się miejscem atrakcyjniejszym dla wszystkich pasjonatów kultury wschodnioazjatyckiej.


Chcemy ożywić nasze miasto, stworzyć coś, co pozwoli nam zaistnieć na mapie konwentowej i nie tylko :)


Kliknij tutaj by przejść do opisu grupy w formacie pdf do pobrania.


Logo Tanzaku
Karta Konwentowicza
Atrakcje
Facebook
Współpraca
  • Wydawnictwo Kirin
  • Thorn
  • Polska Liga Mahjonga
  • Stowarzyszenie Animatsuri
  • Kinomichigo
  • SKN