Wskazówki dojazdu

Szkoła konwentowa znajduje się przy ulicy Powszechnej 15.
Przyjeżdżając na Ućkon 4 Tanzaku najbardziej poleca kierować się na stacje Łódź Chojny. Z niej bowiem jest najszybszy i najłatwiejszy dojazd na conplace (15 minut z komunikacja miejska i dojściem!). Jeżeli pociągi bądź busy kierują was na inne dworce, polecamy przede wszystkim: Łódź Fabryczną (działa! wyremontowana!), Łódź Kaliską lub Łódź Widzew. Z każdego z nich dostępny jest bezpośredni dojazd do konwentu.
W Łodzi obowiązują bilety czasowe: 20, 40 i 60 minutowe bądź całodobowe. Więcej informacji o nich znajdziecie tutaj: mpk.lodz.pl. Bilety możecie zakupić w kioskach bądź w komunikacji miejskiej w biletomatach, jednakże uważajcie! Większość z nich akceptuje płatności tylko kartą!

Wskazówki dojazdu z dworca Łódź Fabryczna


Wychodzimy głównym wyjściem, a następnie kierujemy się w prawo, w stronę al. Poznańskich. Idziemy do przystanku autobusowego "Dworzec Łódź - Fabryczna" i wsiadamy do autobusu linii "70A" lub "70B". Wysiadamy na przystanku "Rzgowska - Strażacka" (17 przystanków, około 30 minut jazdy).

Dojazd z Łódź Fabryczna

Cofamy się do skrzyżowania "Rzgowska – Kurczaki", przechodzimy na drugą stronę ulicy i idziemy prosto wzdłuż ul. Kurczaki. Następnie skręcamy w prawo, w ul. Mieszczańską.
Dojazd z Łódź Fabryczna

Dojazd z Łódź Fabryczna

Po 2-3 minutach skręcamy w ulicę Powszechną:
Dojazd z Łódź Fabryczna

Idziemy prosto wzdłuż ul. Powszechnej, a następnie skręcamy w prawo, w ul. Wdzięczną.
Dojazd z Łódź Fabryczna

Dojście na miejsce

Dojście na miejsceWskazówki dojazdu z dworca Łódź Kaliska


Po wyjściu z hali głównej dworca idziemy prosto, po chwili dostrzeżemy kilka przystanków autobusowych. Aby dostać się na Ućkon 4 należy wsiąść do autobusów linii 52 lub 93.

Dojazd z Łódź Kaliska

Opcja 1: Jeżeli wybierzemy linię 93, to wysiadamy na przystanku "Rzgowska - św. Wojciecha" (14 przystanków, około 25 minut jazdy).
Dojazd z Łódź Kaliska

Po wyjściu z autobusu idziemy prosto wzdłuż ul. Rzgowskiej przez około 2-3 minuty, a następnie skręcamy w ul. Powszechną.
Dojazd z Łódź Kaliska

Dojazd z Łódź Kaliska

Następnie należy kierować się prosto wzdłuż ul. Powszechnej przez około 6-7 minut i skręcić w prawo, w ul. Wdzięczną.
Dojście na miejsce

Dojście na miejsce

Opcja 2: Jeżeli wybierzemy linię 52, to wysiadamy na przystanku "Kurczaki – Socjalna" (16 przystanków, około 30 minut jazdy). Po opuszczeniu autobusu idziemy wzdłuż ul. Kurczaki, a następnie skręcamy w ul. Socjalną.
Dojazd z Łódź Kaliska

Dojazd z Łódź Kaliska

Kierujemy się wzdłuż ul. Socjalnej i po paru minutach skręcamy w lewo (w ul. Powszechną), a następnie w prawo, w ul. Wdzięczną. Jesteśmy na miejscu.
Dojazd z Łódź Kaliska

Dojście na miejsce

Dojście na miejsceWskazówki dojazdu z dworca Łódź Widzew


Po wyjściu z dworca kierujemy się w stronę parkingu, gdzie znajdują się przystanki autobusowe. Wsiadamy do autobusu linii 75 i wysiadamy na przystanku "Rzgowska - Strażacka" (20 przystanków, około 30 minuty jazdy). Wskazówki dojazdu z powyższego miejsca opisane zostały w części "Łódź Fabryczna".

Dojazd z Łódź Widzew

Dojazd z Łódź WidzewWskazówki dojazdu z dworca Łódź Chojny


Wychodzimy z hali głównej dworca i kierujemy się w stronę przystanków autobusowych. Mamy do wyboru pięć autobusów: 62, 62A, 68, 71 i 93.
Wysiadamy na przystanku "Rzgowska - Strażacka" (3 przystanki, około 4 minut jazdy), z którego wskazówki dojazdu umieszczone zostały w części "Łódź Fabryczna".

Dojazd z Łódź Chojny

Dojazd


Karta Konwentowicza
Atrakcje
Facebook
Współpraca
  • Wydawnictwo Kirin
  • Thorn
  • Polska Liga Mahjonga
  • Stowarzyszenie Animatsuri
  • Kinomichigo
  • SKN